Tréningové jazdy a kurzy

V spolupraci s našími nemeckými partnermi organizujeme množstvo zaujímavých podujatí vo Švédsku, Fínsku, Nemecku, Francúzsku a ďaľších krajinách. Programy sú určené všetkým, ktorí hľadajú kvalitné služby a k tomu chuť po dobrodružstve a nezabudnuteľných zážitkoch - to všetko totiž akcie Mercedes-Benz Driving Program ponúkajú.

Kurz bezpečnej jazdy

Ponúkame Vám kurzy bezpečnej jazdy v extrémnych podmienkach.

"Učenie cez zážitok" - nielen teoreticky byť pripravený na kritické a nepredvídateľné udalosti na cestách, ale zažiť ich "na vlastnej koži" a vedieť im čeliť aj v realite - to je filozofiou tréningových centier. Je to jedinečná príležitosť naučiť sa viac o svojom vozidle i o svojich možnostiach.

Kurzy bezpečnej jazdy sa konajú neďaleko Bratislavy, v profesionálnom tréningovom centre vybaveného najmodernejšou technikou, schopnou simulovať kritické situácie na ceste. To všetko samozrejme s dôrazom na bezpečnosť všetkých účastníkov.

Cieľom kurzov je zvládnuť nepredvídateľné udalosti a extrémne podmienky, s ktorými sa na cestách môžeme stretnúť. Väčšina z nich sa dá suverénne zvládnuť, musíme však vedieť ako. Skúste otestovať modernú technológiu a zvládnuť modernú techniku jazdy, predvídať nebezpečenstvo a naučiť sa správne reagovať.