MobiloVan
Bezplatná pomoc na cestách po celej Európe

+421 2 5010 2601

Mercedes-Benz MobiloVan

Vaša mobilita je našou hnacou silou

Každý, kto je služobne na cestách, si musí byť istý, že dorazí do cieľa. Službou Mercedes-Benz MobiloVan zabezpečíme, aby ste v jazde pokračovali aj v prípade technickej poruchy a problémov so štartovaním, ako aj počas návštev servisu pri záručných a mimoriadnych prípadoch. Zahŕňa pomoc od okamžitého odborného zásahu technika v rámci služby Service24h priamo na mieste poruchy cez úhradu nákladov na taxi a hotel až po pristavenie náhradného vozidla.

Až 30 rokov bezpečnosti

Služby mobility poskytujú mnohí. Mercedes-Benz MobiloVan je niečo iné: pri pravidelnom servise u našich autorizovaných servisných partnerov Mercedes-Benz si poistíte až 30 rokov bezstarostnej jazdy. Vďaka tomu je váš Citan, Sprinter a Vito pre vás prakticky nezastaviteľne v službe. Službu MobiloVan môžu samozrejme využívať aj zamestnanci, ktorí sú na cestách vo vašom vozidle.

Rozsah platnosti

Nezastaví sa ani na hranici

Stanovte si vzdialenejšie ciele. My vám pomôžeme dosiahnuť ich.

Značka Mercedes-Benz disponuje hustou sieťou servisov v Európe. Približne 3 000 autorizovaných servisných partnerov značky Mercedes-Benz vám pomáha pokračovať v ceste v prípade potreby. Profesionálne a nonstop.

Mercedes-Benz MobiloVan platí bez obmedzenia kilometrov pre všetky modely Citan, Sprinter a Vito s prvým prihlásením od 1. októbra 2012, ktoré boli právoplatne predané a dodané prostredníctvom predajnej siete Daimler AG alebo Mercedes-Benz a ktoré v čase uplatnenia si nároku sú prihlásené a prevádzkované v európskych krajinách.

Služby

Bezstarostná mobilita až na 30 rokov

Počas prvých dvoch rokov po prvom prihlásení je mobilita automatickým spolujazdcom. Následne sa program Mercedes-Benz MobiloVan predlžuje od servisu k ďalšiemu plánovanému servisu až do 30 rokov. Nevznikajú pritom žiadne doplnkové náklady. Jediným predpokladom je, že pravideľnú údržbuv svojho vozidla zveríte autorizovaným servisným partnerom značky Mercedes-Benz.

Mimochodom: aj keď ste kúpili svoje vozidlo z druhej ruky, môžete kedykoľvek nastúpiť. Stačí zveriť údržbu vozidla autorizovanému servisnému partnerovi Mercedes-Benz.

Prehľad benefitov služby MobiloVan

• Úhrada nákladov spojených s výjazdom technika na miesto poruchy a späť

• Pomoc na mieste v prípade drobných opráv do výšky 150 € bez DPH

• Odtiahnutie vozidla k najbližšiemu autorizovanému servisnému partnerovi Mercedes-Benz

• Taxi, prepravné služby a verejná doprava maximálne do výšky 75 € bez DPH

• Odvoz vozidla v okruhu 50 km od servisného partnera Mercedes-Benz

• Náhradné vozidlo na dobu trvania opravy až do troch pracovných dní

• Letecká/železničná preprava spiatočná cesta do výšky 400 € bez DPH na osobu

• Hotel s raňajkami počas trvania opráv až do výšky 400 € bez DPH na osobu