Ondrej Šintal, MBA
Riaditeľ spoločnosti
Tel.: +421 51/7732833
o.sintal@motor-car.sk
Katarína Namešpetrová
Asistentka riaditeľa
Tel.: +421 51/7732833
k.namespetrova@motor-car.sk
Laura Schotterová
Recepcia servis

l.schotterova@motor-car.sk
Marianna Gregová
Recepcia servis

m.gregova@motor-car.sk
Zuzana Mindášová
Recepcia / Marketing

z.mindasova@motor-car.sk
Ján Marcin
Vedúci technického úseku

j.marcin@motor-car.sk
Radko Milkovič
Vedúci predaja osobných, úžitkových a jazdených vozidiel
Tel.: +421 (51) 77 244 29
r.milkovic@motor-car.sk
Marek Propper
Manažér predaja pre firemných zákazníkov

m.propper@motor-car.sk
Gabriel Voľanský
Vedúci popredajných služieb osobných, úžitkových a nákladných vozidiel

g.volansky@motor-car.sk
Alexandra Fechová
Asistentka predaja osobných, úžitkových, nákladných a jazdených vozidiel

a.fechova@motor-car.sk
Radovan Germuška
Predajca osobných vozidiel

r.germuska@motor-car.sk
Lukáš Jakubov
Predajca jazdených vozidiel

l.jakubov@motor-car.sk
Jaroslav Milenovský
Predajca osobných a úžitkových vozidiel

j.milenovsky@motor-car.sk
Roman Uličný
Vedúci predaja jazdených vozidiel

r.ulicny@motor-car.sk
František Badžan
Garančný technik

f.badzan@motor-car.sk
Peter Durkáč
Servisný poradca osobných a úžitkových vozidiel

p.durkac@motor-car.sk
Viliam Lozák
Servisný poradca osobných a úžitkových vozidiel

v.lozak@motor-car.sk
Milan Petija
Servisný poradca osobných a úžitkových vozidiel

m.petija@motor-car.sk
Jakub Vavrek
Servisný poradca osobných a úžitkových vozidiel

j.vavrek@motor-car.sk
Anton Durkáč
Servisný poradca nákladných vozidiel

a.durkac@motor-car.sk
Lukáš Kožlej
Servisný poradca nákladných vozidiel

l.kozlej@motor-car.sk
Jozef Sučka
Servisný poradca nákladných vozidiel

j.sucka@motor-car.sk
Viktor Kukura
Vedúci skladu náhradných dielov

v.kukura@motor-car.sk
Lukáš Bartoš
Predajca náhradných dielov

l.bartos@motor-car.sk
Martin Jarkovský
Predajca náhradných dielov

m.jarkovsky@motor-car.sk
Ján Jenčo
Predajca náhradných dielov

j.jenco@motor-car.sk
Mário Kundrát
Predajca náhradných dielov

m.kundrat@motor-car.sk
Peter Varjan
Produktový špecialista

p.varjan@motor-car.sk